poniedziałek, 30 lipca 2012

Bvlgari, Voile de Jasmin

Voile de Jasmin to zapach niewinny i kobiecy, delikatnie powabny i zmysłowy. Voile de Jasmin jest nowym, jasnym, świeżym, a przy tym niezwykle subtelnym, zapachem dla kobiet.

Nuty zapachowe:
nuta głowy: mimoza, bergamotka
nuta serca: jaśmin sambac, róża Prelude, konwalia
nuta bazy: irys, piżmo

Cena: 179zł / 50ml

Ostatnio będąc w Warszawie stwierdziłam a przejdę się do Sephory zobaczę co mają może coś mnie zainteresuje kto wie.  Te perfumy korciły mnie od jakiegoś czasu. Zobaczyłam je bodajże  w glamour a słowo jaśmin podziałało na mne tak, że oczywiście miałam ochotę je wypróbować przy najbliżej okazji. W perfumerii zanim je znalazłam to wypróbowałam już parę innych i głównie spodobałby mi się Lancome te najnowsze w takim porzeczkowym opakowaniu i Poeme (oj to był zdecydowanie czysty jaśmin) . Natknęłam się na i stwierdziłam, że poproszę o ich próbkę bo i tak już nie uda mi się ich odpowiednio ocenić.

Testowałam je kilka dni i muszę wam powiedzieć, że ja tam żadnego jaśminu nie czuję. Zapach jest bardzo dziwny można powiedzieć, ze jest to zmieszany męski zapach z kobiecym no ale taki sam efekt uzyskamy przytulając się do swojego faceta czy tam kumpla, więc nie ma sensu wydawać 179 zł.  Jest to według mnie zapach bardzo nijaki z niczym mi się nie kojarzy.  Trwałość też słaba, ale w tym przypadku to może i lepiej bo szybko wykończyłam tę próbkę i mogę o niej zapomnieć.


Znacie zapachy zawierające wyczuwalną nutę jaśminu? marka i nazwa byłby mile widziane jeśli macie jakieś propozycje ;)

7 komentarzy: