piątek, 27 lipca 2012

Nowy wygląd blogaRecenzje na blogu swoją drogą, ale już nie mogłam patrzeć na to jak on wygląda i wyszukałam trochę zdjęć , pobawiłam się w programach graficznych. Przyznaję szczerze nie napracowałam się zbytnio, ale efekt mojej pracy naprawdę mi się podoba. Myślę, że teraz lepiej się prezentuje.

Przepraszam za  to, że część tekstu odnośnie maseczki dermaglin nie ukazuje się wystarczy zaznaczyć i będziecie mogły przeczytać. Próbowałam to naprawić, ale widocznie coś się pokręciło podczas moich zmian.

Mam jeszcze do was takie pytanie jeśli któraś z was bardziej jest obeznana w projektowaniu blogów to mogłaby mi napisać gdzie mogę znaleźć opcję, aby zmienić kolor czcionki z tej pomarańczowej na inną .

Jak wam się podoba nowa odsłona bloga?5 komentarzy:

 1. Bardzo ładny efekt! Zdecydowanie mi się podoba:).

  Wchodzisz na bloggera, dajesz "szablon" i "dostosuj" a następnie otworzy Ci się ten cały projektant szablonów i daj "zaawansowane" i tam masz wszelkie kolory tzn. ustawiasz:). W tym przypadku chyba chodzi o kolor odwiedzonego linku, tak mi się wydaje!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Bardzo dziękuję za pomoc teraz jest idealnie ;)

   Usuń
 2. Ale tu pociemniało :)
  Fajnie wygląda.

  OdpowiedzUsuń
 3. Oj tak, zmiany na blogu są bardzo potrzebne. Sama też nie mogę patrzeć na jeden szablon dłużej niż miesiąc. Co do zmiany tła w tekście, to można to łatwo skorygować - wejdź w edycję postu i zaznacz ten tekst, który się odznacza i tam w panelu masz różne opcje jak pogrubienie, pochylenie, kolor czcionki itd. - wybierasz kolor tła i zaznaczasz ten odcień szarości, który jest w tle wewnętrznym Twojego bloga. A żeby zmienić kolor czcionki, to już widzę, że zostałam wyprzedzona, więc nie będę się powtarzać ;P

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Tylko, że ja dopiero zaczynam moją przygodę z blogowaniem, więc mój wygląd bloga to były podstawy podstaw a patrząc na niektóre blogi weteranek stwierdziłam, że muszę coś pokombinować, aby było ładne i estetycznie a zwłaszcza nad nagłówkiem, który nie składałby się z napisów "świat kosmetyków". Dziękuję bardzo za rady ;)

   Usuń