niedziela, 5 sierpnia 2012

Kolejna rocznica śmierci Marilyn Monroe

Podobno było to ulubione zdjęcie Marilyn i dołączała go zawsze gdy odpisywała fanom. Niestety sesji jak Marilyn wyobrażała sobie śmierć nie znalazłam, ale jest to bardzo mroczna sesja. Jestem bardzo ciekawa jak wyglądałaby gdyby nadal żyła lub po prostu dożyła starości jak Audrey Hepburn, ale tego nigdy się nie dowiemy. Umarła w nieznanych okolicznościach jedni przypuszczają, że po prostu przedawkowała inni, że jej związek z prezydentem, który był powiązany z mafią a ona za dużo wiedziała, więc musieli się jej pozbyć. Teorii jest dużo coraz więcej jej osobistych notatek wychodzi na światło dzienne, powstają różne książki biograficzne, które oczywiście staram się kolekcjonować w miarę moich możliwości. Myślę, że idealnym pomysłem na tę notkę będzie umieszczenie jej ostatniego wywiadu, który znalazłam bardzo dawno temu na you tubie. Sama pewnie obejrzę dzisiaj Pół żartem pół serio, który jest jednym z moich ulubionych filmów i posłucham tak słynnych piosenek jak np. My heart belongs to daddy lub Diamonds are a girl's best friend.
Na koniec mój ulubiony cytat
"Jes­tem sa­molub­na, niecier­pli­wa i trochę niepew­na siebie. Po­pełniam błędy, tracę kon­trolę i jes­tem cza­sami ciężka do zniesienia. Ale jeśli nie pot­ra­fisz znieść mnie, kiedy jes­tem naj­gor­sza, to cho­ler­nie pew­ne, że nie zasługu­jesz na mnie, gdy jes­tem naj­lep­sza."

12 komentarzy:

 1. Moja mama ją uwielbia :) Mamy w domu plakaty z jej wizerunkiem, a nawet 3 obrazy wykonane w różnych wariacjach kolorowych :) Moim zdaniem była przepiękną kobietą :)

  OdpowiedzUsuń
 2. uwielbiam ją, i kolekcjonuje książki i inne ciekawe rzeczy z nią związane, idealna kobieta

  OdpowiedzUsuń
 3. Uwielbiam ją, podziwiam... piekny cytat, mój ulubiony.

  OdpowiedzUsuń
 4. Tez bardzo lubie ten cytat ;) byla naprawde piekna kobieta.

  OdpowiedzUsuń
 5. ten cytat jest genialny, muszę sobie zapisać :) A Marilyn była i już na zawsze pozostanie wyjątkowa.

  OdpowiedzUsuń
 6. Była piękną kobietą,fantastyczny cytat :)

  OdpowiedzUsuń
 7. To też mój ulubiony cytat MARILYN :) kocham ją :) wczoraj obejrzałam z nią dwa moje ulubione filmy :):)

  OdpowiedzUsuń
 8. To rowniez moj ulubiony cytat!!! Ehh... jaka by byla dzis tego niestety sie nie dowiemy, ale wydaje mi sie ze niesamowicie pieknie by sie starzala...

  OdpowiedzUsuń
 9. Cytat jest świetny! :)). A Marilyn była cudowna, to smutne że żyła tak krótko... Fascynuje mnie cholernie :).

  P.S. Otagowałam Cię :) (wiem, że niektórych może już ta informacja nie cieszyć, no trudno:P)

  OdpowiedzUsuń
 10. super zdjecie i bardzo lubie ten cytat :)
  zapraszam do mnie w wolnej chwili :)

  OdpowiedzUsuń