poniedziałek, 28 stycznia 2013

Wasza wishlista odnośnie bloga

Od razu zaznaczam, że nie zobowiązuje się do zrealizowania waszych wszystkich życzeń, sugestii, skarg i zażaleń, ale jeśli coś mogę ulepszyć to dlaczego nie. Jeśli macie jakiś ciekawy pomysł lub może chciałybyście abym poruszyła jakiś temat na blogu to śmiało piszcie. Nie mówię tutaj o recenzjach, ponieważ wszystko pojawia się w  właściwym czasie, więc w tym przypadku musicie być cierpliwi aż wykończę produkti niezamierzam kupować produktów na życzenie gdyż królikiem doświadczalnym nie jestem, ale jeśli chciałybyście się dowiedzieć coś o pielęgnacji, makijażu lub czegokolwiek związanego z sferą urodową to piszcie jaki miałby to być temat i co chciałybyście abym w nim poruszyła a ja jeśli udźwignę temat to chętnie o nim napiszę w odpowiednim czasie. Nadal mam sporo pomysłów lecz wiadomo jeśli jest więcej osób to wtedy powstaje więcej pomysłów. Możecie też tutaj napisać co wam w blogu odpowiada lub przeszkadza. Co sądzicie o piszącej bloga? Co powinnam zmienić?Co poprawić? Co jest moim atutem? Ogólnie macie teraz okazję wylać swoje wszystkie żale i niezadowolenia lub dać mi sygnał, że pewne rzeczy są 
w porządku. Śmiało krytykujcie tylko proszę o uzasadnienie dlaczego sądzicie tak a nie inaczej. To jest dla mnie taka kontrolna ankieta w formie dłuższej wypowiedzi po półrocznej działalności w blogsferze. 

6 komentarzy:

 1. Więcej Twoich zdjęc, bo bardzo je lubię:)

  OdpowiedzUsuń
 2. a poza tym rób co robisz dalej, ja tu lubię przychodzic bo wiem, ze jak wyrażę swoją opinię to niestanę się wrogiem ludu.

  ;P

  OdpowiedzUsuń
 3. czy ja wiem...ja tam bym nic nie zmieniała. Lubię Twoje wylewne wpisy na często dość kontrowersyjne tematy. Może trochę więcej zdjęć bym dodała ;)

  OdpowiedzUsuń
 4. Cieżko mi się odnieść zawsze do takich pytań, jak mi sie blog podoba to go czytam, jak w Twoim przypadku, a jak mi się nie podoba, to po prostu omijam ;D

  OdpowiedzUsuń