niedziela, 24 czerwca 2012

Iwostin piurritin żel do mycia twarzy

Produkt został mi przepisany przez dermatolog wcześniej nie znałam produktów Iwostin.

Opakowanie:
Miękka tubka o pojemności 150ml. Bez problemu uda nam się wykończyć produkt do ostatniej kropelki, Do tego korek jak korek, więc stawiamy na głowie i żel nam grzecznie spływa.

Konsystencja:
Leista, ale nie przecieka przez palce. wystarczy odrobina, aby dokładnie umyś twarz. Kolor raczej bezbawrny jak woda.

Zapach:
ziołowy, nie jest porywający, ale na pewno nie odrzuci nas na pół metra od jego zapachu. W końcu ma spełniać podstawową swoją funkcję czyli mycie twarzy z zanieczyszczeń nagromadzonych przez cały dzień i odświeżyć ją po całej nocy.


Działanie:
Według mnie oczyszcza świetnie. Widzę w składzie typowe detergenty, ale mnie nie podrażniły, nie wysuszyły mi skóry. Produkt nie nawilża, ale też nie ściąga za bardzo naszej skóry. Nie wiem czy jest jakieś zbawienne działanie aloesu lub zielonej herbaty w końcu kiedy niby mają zadziałać jeśli myję twarz mniej niż minutę. według mnie po prostu świetnie oczyszcza i tyle. Ewentualnie może zauwazyłam jakieś działanie przeciwbakteryjne bo mniej niespodzianek zaczęło mi się pojawiać. I jeszcze mogę dodać, że rzeczywiście moja skóra przestała się po nim aż tak bardzo przetłuszczać w okolicach czoła.

Wydajność: bardzo wydajny jedno opakowanie wystarczyło mi na 5 miesięcy i dodajmy do tego, że czasami myłam twarz częściej bo np. ćwiczyłam intensywnie lub jeździłam na rowerze i chciałam się odświeżyć.

Cena: nie pamiętam za ile go kupiłam, ale coś około 30 zł w aptece za niego dałam

Czy kupię ponownie na pewno tak. Byłam z niego bardzo zadowolona. Teraz czas na otworzenie żelu LRP Effeclar bo jak kupowałam krem effeclar duo to nie mogłam kupić oddzielnie tylko właśnie z tym żelem, a najpierw chciałam iwostin wykończyć, więc effaclar stał sobie grzecznie i czekał, ale pewnie wrócę ponownie do iwostinu bo coś czuję, że jeszcze trochę i mogłaby się do niego moja skóra przyzwyczaić i wtedy nie działałby tak dobrze.


Dodatkowe plusy to takie, że do zmywania makijażu również się nadaje zmywa najbardziej oporne w moim przypadku eyelinery i tusze Także duży plusik za to

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz